ציורי קיר - מחירים, סוגים וכל השאר

ציורי קיר - מחירים, סוגים וכל השאר

 

אם פתחתם מגזין עיצוב לבית בשנתיים האחרונות, אין מצב שלא נתקלתם באופנה המרשימה שמסרבת לרדת מהכותרות – אופנת ציורי הקיר. בוודאי שמעתם על היופי והמגוון, על העובדה שהציורים מחזיקים מעמד קרוב לעשור ושהכל נעשה ביום-יומיים, בצבעים שאינם רעילים ובעבודה נקייה וחלקה לגמרי. מה שאולי פחות דיברו איתכם עליו זה על מחירי ציורי הקיר. וזאת בדיוק הסיבה שאנחנו כאן. כדי לספר לכם כמה עולה התענוג. אז קבלו את המדריך המלא על ציורי קיר – מחירים, סוגים וכדומה.

 

הקטנים והפשוטים

כאשר תגיעו לבחור ציורי קיר מחירים רבים יזרקו לאוויר, אשר נקבעים לפי גודל הציור, מטרתו או רמת הקושי של הפקתו. מצד אחד של הסקאלה, ישנם ציורים קטנים, מעוטי צבעים, ללא קימורים ודקויות ציור וצבע רבות. ציורים אלו דורשים לרוב מספר שעות עבודה ומחירם בהתאם. בקטגוריה זו נפוצים ציורי הפרחים והענפים בצבע שחור, אשר תופסים את אחת מפינות הקיר. ציור מסוג זה לא אמור לעלות יותר מ-1,000 ₪.

 

נעלה מעט במורכבות הציור ונגיע לציורים הצבעוניים והקטנים. ציורים אלו, המאפיינים בעיקר חדרי ילדים ונוער, הינם בעלי מורכבות בינונית (כ-9 שעות עבודה פחות או יותר), אך בשל היותם קטנים (כמטר על מטר וחצי שטח כולל) מחירם נמוך יחסית. נקראים גם "ציורי בועה" ומחירם נע סביב 1,300 ₪.

 

הבינוניים והגדולים

עולים עוד דרגה לציורים בעלי גודל ורמת קושי בינוניים. אורך יצירתם נע סביב 10 שעות, הם מתפרשים לרוב על שני שלישים מגודל הקיר ומתאימים גם-כן לחדרי ילדים, אך גם לעיצובי סלון, אמבטיות וחדרי עבודה לאנשים שמחפשים משהו צנוע ופשוט יחסית. מדובר בציור המכיל מספר צבעים ואתגרי ציור ספורים. עבור סוג של זה ציורי קיר, מחירים של סביב אזור ה-1,500 ₪ בהחלט הגיוניים.

 

עוברים לגדולים של עולם ציורי הקיר. ציורים אלו, הדורשים יומיים עבודה (כ-20 שעות) בשל מורכבותם וגודלם, מכילים שלל פרטים, צבעים ואלמנטים משתנים של אמנות. לא כל אמן ציורי קיר יצליח לספק עבודה משביעת רצון בציורים סבוכים אלו, לכן חשוב לבחור בקפידה את המועמד הפוטנציאלי. הציור מכיל פרטים רבים, תופס קיר שלם, רווי צבעים ואלמנטים מרשימים אחרים. מחירו עשוי להרקיע עד 2,000 ₪ ואף יותר.

 

ציורי קיר – מחירים גבוהים יותר

ניתן אף לשלב ציורי קיר על מספר קירות, בתהליך עיצוב חדר כללי. תהליכים אלו נמשכים לכל הפחות יומיים עבודה ועלותה נעה בין 2,000 ל-3,000 שקלים. על כלל הציורים אחריות בת 7 שנים והם לרוב מחזיקים מעמד באיכות גבוהה זמן רב מכך.

דרונט בניית אתרים