ציורי קיר לגני ילדים

על בחירת גן לילד, על ציורי קיר ועל מה שביניהם

אנחנו אוהבים את הקטנצ'יק שלנו, גאים בו מאוד ורוצים שיהיה מאושר. זו הסיבה שאנחנו משקיעים מאוד בבחירת הגן שהוא יילך אליו, כדי שהילד שלנו יקבל את החינוך הכי טוב שיכול להיות. רוב ההורים בוחרים גן לפי איכות ההוראה של הגננת ואיכות המזון שמוגש במהלך היום. על אף שמדובר בשיקולים חשובים ביותר, וכבודם במקומם מונח, אנחנו מאמינים שהעיצוב של הגן חשוב לא פחות מיתר הפרמטרים. מדוע? מיד תגלו.

למה חשוב שהגן של הילדים שלנו יעוצב לתפארת?

החינוך של הילדים שלנו מבוסס במידה רבה על מה שהם מקבלים בבית, נכון. אבל אין ספק שלמסגרת החינוכית שאליה הם הולכים יש השפעה לא מעטה על בני האדם שהם עתידים להפוך להיות, במיוחד כאשר מדובר במסגרת של יום לימודים ארוך, שהמשמעות שלה היא, בעצם, שהילדים מבלים יותר בחברת הגננת ויתר החברים בגן מאשר איתנו. כל זה אומר, שסביבת הגן צריכה להיות סביבה מיטבית, עם אנרגיה נפלאה, שהגן צריך להיות מקום מחבק, עוטף ורך, שנעים לבוא אליו ושהילדים אפילו מחכים להגיע אליו כל בוקר.

כדי שהגן יהפוך להיות כזה, יש חשיבות רבה לאופן שבו הוא יעוצב, לצבעים שישולבו בעיצוב שלו ולמראה הכולל שלו.

על העוצמה שבציורי קיר לגני ילדים

אחת הדרכים המקוריות והיצירתיות ביותר להעניק לגן את החזות הזו שהוא צריך היא לשלב בו ציור קיר לגני ילדים. בניגוד למדבקות קיר, לטפטים, לתמונות או לחפצי אומנות אחרים שאפשר לתלות על הקיר- לציורי קיר יש עוצמה, שלא יכולה להתחרות באף פיתרון עיצובי אחר לקיר. ציורי קיר לגני ילדים מעבירים מסר, מספרים סיפור, בונים בחלל אמירה, ומעל לכל- הם מתכתבים עם העולם הפנימי של הילדים שמתאפיין בהמון יצירתיות, הומור, שובביות ונאיביות.

ציורי קיר לגני ילדים יכולים להפוך את הגן מסביבה חיוורת שאין בה שום ייחודיות לחדר מופלא, שמושך את תשומת ליבם של הילדים, שמפיח הרבה חום בחלל ושמהווה סביבה תומכת שמעניקה המון אהבה.
מעבר לזה, גירויים וויזואליים הם טובים עבור הילדים שלנו, ויש בהם כוח לעורר בהם סקרנות, לגרות את "שריר" האינטלקט שלהם ולגרום להם לרצות ללמוד. כך, למעשה, ציורי קיר יהוו מנוף להתפתחות של הילדים שלנו ולצמיחה שלהם- הן הרגשית והן האקדמית.

אז כשאתם בוחרים גן לילד לשנה הבאה, מעבר לתפריט הקולינרי שיוגש במהלך היום ומעבר לניסיון שיש לגננת- שהם כמובן, פקטורים חשובים מעין כמוהם, בקרו בגן ותנו את הדעת למראה שלו מהבחינה העיצובית ולמידה שבה הוא "מזמין" עבורכם. כי גן שנראה טוב, שמקושט בסטייל הוא גן שפשוט כיף לבוא אליו.

דרונט בניית אתרים